LinkedIn: Top 25 stručnjaka za društvene medije koje treba slijediti

marketinški vodič za linkedin

Jason Miller nedavno objavio na društvenim mrežama da se osjeća kao da je rodio kad je konačno objavljena njegova najnovija kreacija. Nema sumnje da je ponosan na ovu bebu! The Sofisticirani marketinški vodič za LinkedIn je fantastično ... kreativno, živopisno i prepuno savjeta različitih marketinških stručnjaka, različitih slučajeva korištenja i gomilu resursa. Ako ga još niste preuzeli - preuzmite ga i upotrijebite kao kontrolni popis za postavljanje svoje poslovne mreže na LinkedIn na posao!

Ovaj je vodič napisan s vama na umu, sofisticirani prodavač. Pripremite se da svoj marketing na društvenim mrežama podignete na novu razinu, dodirnite profesionalni način razmišljanja i zagrlite se ogromne mogućnosti koje čekaju - povećati svijest, utjecati na percepciju, generirati potencijalne kupce i na kraju dovesti do prihoda uz LinkedIn.

Preuzmite našu novu e-knjigu i naučiti:

  1. Zašto vaše poslovanje treba tržiti na LinkedInu
  2. Kako iskoristiti snažna marketinška rješenja LinkedIna kako biste postigli svoje ciljeve
  3. Kako proširiti domet vašeg Sadržaj marketinga dijeljenjem relevantnog i ciljanog sadržaja sa svjetskim profesionalcima
  4. Kako angažirati poslovne profesionalce s bogatim prikaznim oglasima i visoko ciljanim tekstualnim oglasima
  5. I mnogo više!

Bio sam apsolutno oduševljen kad sam saznao da sam uvršten među ostale lidere u industriji kojima se toliko divim i poštujem! Evo popisa:

  1. Jay Baer - Govornik, autor, savjetnik s blogom Uvjeriti i pretvoriti. Cvrkut: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - viši direktor, globalni marketing u SAP-u, predsjednik i suosnivač
    tvrtke Business2Community s blogom B2B Marketing Insider. Cvrkut: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - direktor grupe Mediji i angažman u WCG-u, tvrtki W2O s blogom Britopian. Cvrkut: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Savjetnik, govornik, bloger. Cvrkut: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - potpredsjednik marketinga u Infinigraphu, autor, govornik. Cvrkut: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, osnivač i izvršni direktor tvrtke Copyblogger. Cvrkut: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Kolumnist. Cvrkut: @heidicohen LinkedIn.
  8. Steven Farnsworth - glavni digitalni strateg u tvrtki Jolt, digitalni marketing, autor, govornik. Cvrkut: @steveology LinkedIn.
  9. Barry Feldman - Vlasnik tvrtke Feldman Creative, zvučnik. Cvrkut: @FeldmanCreative LinkedIn.
  10. Ann Handley - voditeljica sadržaja na Marketinški prof, Autor. Cvrkut: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - predsjednik tvrtke Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - CEO od DK New Media, Glavni direktor marketinga u CircuPress, Autor. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - izvršni direktor tvrtke Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - izvršna direktorica tvrtke Istraživač društvenih medija, Mali i srednji poduzetnik, zvučnik. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - Izvršni direktor Simpatični lokalni, autor, govornik. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - osnivačica Žični savjetnik ™, Zvučnik. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Marketinški strateg, govornik, autor. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason Miller - s. Menadžerica, marketing sadržaja, LinkedIn Marketing Solutions. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, izvršni direktor tvrtke TopRank internetski marketing, Autor, govornik @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - osnivač Sadržaj marketing Institut, Autor, govornik. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - stručnjak za LinkedIn, autor. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Autor, govornik. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Global Sr. marketing menadžer u LinkedInu @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - osnivač Social Media Examiner, Autor. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - potpredsjednik marketinga u tvrtki Kelly Services, autor, govornik. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Komentari

  1. 1
  2. 2
  3. 4

Što vi mislite?

Ova web stranica koristi Akismet za smanjenje neželjene pošte. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.